Keňa letecky z Prahy s plnou penzí v létě

Swahili Beach

Keňa letecky z Prahy s plnou penzí v létě

Diani Beach | Keňa | Last Minute
✈ letecky Praha
🍽️ plná penze
📅 17 dní (16 nocí) dovolené
14. července - 30. července 2024

138 610 Kč

Zobrazit detail ►

Popis:

Dovolená v Swahili Beach - Keňa letecky z Prahy s plnou penzí v létě v termínu od 14.07.2024 do 30.07.2024.

Swahili Beach

Swahili Beach - Keňa letecky z Prahy s plnou penzí v létě

Diani Beach | Keňa | Last Minute
✈ letecky Praha
🍽️ plná penze
📅 10 dní (9 nocí) dovolené
21. července - 30. července 2024

89 550 Kč

Zobrazit detail ►

Popis:

Dovolená v Swahili Beach - Keňa letecky z Prahy s plnou penzí v létě v termínu od 21.07.2024 do 30.07.2024.

Swahili Beach

Swahili Beach - Keňa letecky z Prahy s plnou penzí v létě

Diani Beach | Keňa | Last Minute
✈ letecky Praha
🍽️ plná penze
📅 12 dní (11 nocí) dovolené
26. července - 6. srpna 2024

103 510 Kč

Zobrazit detail ►

Popis:

Dovolená v Swahili Beach - Keňa letecky z Prahy s plnou penzí v létě v termínu od 26.07.2024 do 06.08.2024.

Swahili Beach

Swahili Beach - Keňa letecky z Prahy s plnou penzí v létě

Diani Beach | Keňa | Last Minute
✈ letecky Praha
🍽️ plná penze
📅 10 dní (9 nocí) dovolené
28. července - 6. srpna 2024

89 550 Kč

Zobrazit detail ►

Popis:

Dovolená v Swahili Beach - Keňa letecky z Prahy s plnou penzí v létě v termínu od 28.07.2024 do 06.08.2024.

Swahili Beach

Swahili Beach - Keňa letecky z Prahy s plnou penzí v létě

Diani Beach | Keňa | Last Minute
✈ letecky Praha
🍽️ plná penze
📅 12 dní (11 nocí) dovolené
5. srpna - 16. srpna 2024

108 810 Kč

Zobrazit detail ►

Popis:

Dovolená v Swahili Beach - Keňa letecky z Prahy s plnou penzí v létě v termínu od 05.08.2024 do 16.08.2024.

Swahili Beach

Swahili Beach - Keňa letecky z Prahy s plnou penzí v létě

Diani Beach | Keňa | Last Minute
✈ letecky Praha
🍽️ plná penze
📅 17 dní (16 nocí) dovolené
14. srpna - 30. srpna 2024

143 910 Kč

Zobrazit detail ►

Popis:

Dovolená v Swahili Beach - Keňa letecky z Prahy s plnou penzí v létě v termínu od 14.08.2024 do 30.08.2024.

Zobrazeno 1-6 z celkem 6

Top nabídky

Výběr nejzajímavějších nabídek na této stránce odpovídající vašemu výběru dovolené. Vybrat si můžete z nejlevnějšího zájezdu, nejluxusnějšího pobytu nebo ubytování s nejlepším hodnocením:

Nejlevnější Keňa letecky z Prahy s plnou penzí v létě

Nejlevnější Keňa letecky z Prahy s plnou penzí v létě

Nejlevnější dovolenou Keňa letecky z Prahy s plnou penzí v létě pořídíte v 5hvězdičkovém ubytování Swahili Beach. Svou rekreaci s odjezdem/odletem v neděli 21. července 2024 a příjezdem/příletem v úterý 30. července 2024 si rezervujte online za bezkonkurenčně nejlevnější prodejní cenu 89 550 Kč. Rekreace v resortu Diani Beach je v délce 10 dní - 9 nocí je a se stravou formou plná penze. Tato výhodná letní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. Invia na svém webu informuje také o současné situaci v Keni a o podmínkách pobytu v ubytovacím zařízení Swahili Beach v souvislosti s koronavirem. K rezervaci si můžete pro klidný pocit z cestování dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě nesnází s koronavirem ochrání na cestě, i v případě jejího storna. Swahili Beach je situován v letovisku Diani Beach. Doprava do letoviska v lokalitě Diani Beach je v rámci této nabídky ✈ letecky, s letenkou z letiště Praha. Využijte nejlevnější First Minute v Keni v létě o prázdninách.

Luxusní Keňa letecky z Prahy s plnou penzí v létě

Keňa letecky z Prahy s plnou penzí v létě - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou v Keni? Zkuste přepychový luxusní 5hvězdičkový Swahili Beach v letovisku Diani Beach. Termín odjezdu/odletu je v neděli 21. července 2024 a datum příjezdu/příletu je v úterý 30. července 2024. Pobyt je v délce 10 dní - 9 nocí s možností rezervovat online v aktuální prodejní ceně 89 550 Kč se stravou formou plná penze. Tato lákavá nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejvýhodnější ceny. U Invie zjistíte také informace o aktuální situaci v Keni a o podmínkách dovolené v Swahili Beach v souvislosti s Covidem. Pro bezpečné cestování si lze k online rezervaci zakoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě nesnází s koronavirem ochrání na cestě, během rekreace i v případě jejího zrušení. Do lokality Diani Beach, kde se ubytování Swahili Beach nachází, se dostanete ✈ letecky, s letenkou z letiště Praha. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné letní dovolené First Minute v Keni.

Keňa letecky z Prahy s plnou penzí v létě - nejlepší hodnocení

Keňa letecky z Prahy s plnou penzí v létě - nejlepší hodnocení

Nejlepší hodnocení 0 % má na této stránce 5hvězdičkový Swahili Beach. Hodnocení je zprůměrováno na základě 0 hodnotících uživatelů. Den odjezdu/odletu je neděle 14. července 2024 a den příjezdu/příletu je úterý 30. července 2024. Aktuálně si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 138 610 Kč. Pobyt je se stravou formou plná penze v délce 17 dní, 16 nocí. Tato nabídka je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny na trhu. Invia zastupuje většinu cestovek v tuzemsku. Invia na svých stránkách uvádí aktuální informace o lokalitě Keňa a o podmínkách dovolené v souvislosti s Koronavirem. U Invie lze pro příjemné cestování bez stresu dokoupit pojištění na cestu chránící při problémech s Covidem, během dovolené i během cestování, či zrušení pobytu. Do lokality Diani Beach, kde se ubytování Swahili Beach nachází se dostanete ✈ letecky, s letenkou z letiště Praha. Užijte si nádhernou letní dovolenou First Minute v Keni v létě o prázdninách s nejlepší recenzí v rezortu Diani Beach.

Jaké jsou možnosti dovolené v Keni?

Dovolená a Last Minute

Pro zobrazení všech volných termínů dovolené, všech rezortů a Last Minute zájezdů do Keni vyberte úvodní stránku v KenaTravel.cz - dovolená Keňa a Last Minute zájezdy 2023 a 2024. Vaší dovolenou: Keňa letecky z Prahy s plnou penzí v létě můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní nebo levé části stránek. Jednoduše zvolíte jednu nebo více lokalit, termín odjezdu/odletu nebo příjezdu/příletu, typ dopravy a stravu. Termín od: vyplňte datum nejbližšího odjezdu nebo odletu do Keni. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu nebo příletu z dovolené.
Kliknutím na tlačítko "Vyhledat" se zobrazí všechny volné zájezdy a pobyty v Keni 2023 a 2024, odpovídající vašemu výběru.

Doprava

Jaké jsou možnosti cestování a jak se nejlépe dostat do Keni? Pro pobyty v Keni lze využít tyto oblíbené způsoby dopravy: letecky nebo letecky z Prahy.
Dopravu vybírejte zaškrtnutím jedné nebo více možností ve vyhledávacím formuláři. Čím více možností vyberete, tím více volných termínů se vám zobrazí. Mezi základní možnosti patří vlastní doprava a doprava letecky. Dovolenou v Keni letecky 2023/2024 lze konkrétněji vybrat zaškrtnutím příslušného místa odletu. Obecně jsou dostupná tuzemská letiště Brno, Praha, Pardubice, Ostrava a Karlovy Vary. Z Východních Čech se dají využít slovenská letiště Bratislava, Košice, Poprad a Sliač, v Západních Čechách zase německá letiště Drážďany a Mnichov. V Severních Čechách se nabízí využít polská letiště Katovice, Krakov a Warszawa, v Jižních Čechách zase rakouské letiště ve Vídni, případně maďarské v Budapešti.

Strava

Neomezujte ale zbytečně počet volných termínů dovolené zvolením příliš mála možností. Chcete li například ubytování v Keni s plnou penzí, zkuste přidat další možnosti stravy jako je polopenze nebo All Inclusive, případně Ultra All Inclusive.
Dobře také zvažte, jestli se vyplatí si na dovolenou v Keni připlatit za lepší stravu, například formou Light All Inclusive, All Inclusive nebo Ultra All Inclusive. Pokud zvolíte pobyt bez stravy, bude jídlo nutné dokupovat přímo v Keni a cena dovolené se tím nakonec může značně prodražit. Kvalitu stravy v konkrétním ubytovacím zařízení si lze dopředu ověřit pomocí recenzí ostatních cestovatelů.

Termín

Volný termín jednoduše zvolíte v sekci First Minute, Last Minute nebo dovolené 2023, případně dovolené 2024. Rekreaci však nejlépe (nejpřesněji) vyberete pomocí vyhledávacího formuláře. Snažte se pokud možno nevolit termíny odjezdu nebo odletu a návratu nebo příletu z rekreace v Keni příliš blízko u sebe, neboť se pak výrazně snižuje počet dostupných termínů a ubytovacích zařízení. Termín můžete upřesnit zvolením měsíce v příslušném ročním období. Vyberte si v Keni svou jarní dovolenou o Velikonocích v březnu, v dubnu, v květnu, letní dovolenou a prázdniny v červnu, v červenci, v srpnu, podzimní pobyty v září, v říjnu, v listopadu, nebo zimní rekreaci o Vánocích nebo na Silvestra v prosinci, v lednu nebo v únoru.

Nevíte ještě konkrétní měsíc kdy vyrazit na cestu do Keni? Ať již hledáte aktivní dovolenou nebo pasivní odpočinek a relax - zkuste si svou dovolenou jednoduše naplánovat podle ročních období. Zkuste osvěžení na jaře - nabídky pobytů zahrnující jarní měsíce březen, duben a květen. Zažijte letní prázdninové Keňa v měsících červen, červenec a srpen - Keňa v létě. Vychutnejte si relax na podzim v Keni v podzimních měsících září, říjen a listopad. Zažijte magickou zimu v zimních měsících prosinec, leden a únor.
Nemáte ještě konkrétní představu kdy chcete do Keni jet? Svou rekreaci si můžete vybrat z Last Minute a Super Last Minute pobytů v současném roce 2023 nebo si naplánovat cestu jako First Minute v příštím roce 2024.

Upřesnění dovolené

Svou dovolenou Keňa letecky z Prahy s plnou penzí v létě v Keni můžete dále upřesnit vybráním preferovaných ubytovacích zařízení nebo služeb souvisejících s vaší dovolenou: hotely, na 10 dní, nejlepší hotely, pobytové zájezdy nebo u moře. Při výběru ubytování v Keni sledujte recenze ostatních uživatelů a počet hvězdiček příslušného zařízení. Obecně se doporučuje zvolit minimálně tříhvězdičkový, lépe však čtyřhvězdičkový nebo luxusní pětihvězdičkový hotel s kladnými recenzemi - referencemi. Nejlepší je však zvolit rovnou dobře hodnocený čtyřhvězdičkový nebo luxusní pětihvězdičkový hotel s All Inclusive nebo Ultra All Inclusive stravou.

Jaký objednat zájezd?

Nejvýhodnější je objednat zájezd typu First Minute. Se zajímavou slevou vyberte ty nejlepší termíny a lokality v Keni. Pokud si objednáte dovolenou v mezidobí mezi First Minute a Last Minute, tak budete mít ještě zajímavý výběr zájezdů, nicméně ceny budou pravděpodobně oproti First a Last Minute zájezdům o něco vyšší. Pokud si nechcete dělat starosti s vlastní dopravou, užijte si vaše prázdniny bez zbytečného stresu z cestování vlastními prostředky, jako je auto, karavan nebo obytný vůz, a využijte zájezdy pořádané cestovními kancelářemi.

Luxusní nebo levná dovolená?

Chcete to nejlepší ubytování Keňa letecky z Prahy s plnou penzí v létě, zajímá vás pouze luxusní dovolená? Podívejte se na ty nejlepší hotely v Keni. Pokud je pro vás důležitá cena a zajímají vás pouze nejlevnější zájezdy do Keni, můžete svůj výběr vyběr zůžit na Keňa letecky z Prahy s plnou penzí v létě levně případně se můžete podívat na slevy u konktrétních zájezdů. Svůj výběr dovolené v Keni můžete zůžit také na zájezdy s garancí nejnižší ceny, kterou nabízí největší cestovní agentura v ČR Invia, zastupující více 300 cestovních kanceláří působících na českém a slovenském trhu. Řazení hotelů a dalších ubytovacích zařízení dle recenzí je velmi užitečná věc, jak vybrat tu nejlepší dovolenou podle hodnocení lidí, kteří se podělili o své zkušenosti. Recenze se zobrazují v levém dolním rohu fotografie formou celkového hodnocení ubytování a počtu ohodnocení.

Alternativní dovolená

Nevybrali jste si v KenaTravel.cz žádný vhodný pobyt podle vašich představ? Pro dovolenou v Keni můžete vyzkoušet například také web Dovolená Keňa. Zajímají vás možnosti rekreace v létě v jiných zemích? Co se podívat na jinou oblíbenou dovolenou v létě jako Španělsko v létě, Švýcarsko v létě nebo například Thajsko v létě či Tunisko v létě.

Výběr lokality

Svůj pobyt v Keni můžete vybrat z následujících 4 letovisek / rezortů:

Web KenaTravel.cz nevyužívá cookies.
Kontakt a reklama
Copyright © 2023. KenaTravel.cz - porovnání cen zájezdů do Keni.